Kacper Kess
PostWysłany: 11:25 21.02.08    Temat postu: Jak udowodnić, że istniejesz.

Cóż, najpierw musisz napisać parę słów o sobie potem zostaniesz oddany pod klasę, zostaną ci ustawione atrybuty, oraz siła, zręczność, kondycja, inteligencja, wytrzymałość pkt. życia (A to wszystko po to, że możesz czasami zrobić bójkę z kimś, możesz się w pewnej chwili zmęczyć, a inteligencja może ci pomagać w uczeniu się różnych przedmiotów itp. tak mają tylko uczniowie ale więcej info, znajdziecie w dziale "Po ukończeniu danych o sobie")
Pamiętaj, że teraz ci tylko pokazuje co zrobić, z papugowanie będzie
karane!

Imię i nazwisko: Stefan Herest

Wiek: 15

Pochodzenie: Karpacz

Stan majątkowy: 100$ (Każdy uczeń ma mieć na początku 100)

W plecaku: (Tu piszemy 5 pamiątek, książek czy coś tam stąd można coś wziąć)
-Książka Matematyki
-Długopis pamiątkowy po tacie
-Amulet na szyję
-Łańcuch
-Książka do Polskiego

O sobie: (Tu piszemy trochę o sobie, jak się tu dostaliśmy, i co robiliśmy przez ten czas gdy byliśmy młodzi tu piszemy w 1 osobie i czasie przeszłym! W osobie najlepiej "Ja")

Urodziłem się w Karpaczu, jako młodziak, ubóstwiałem czytać książki, i podnosiłem ciężarki przez 5 lat, skończyłem przedszkole szkołę nawet wcześniej, i postanowiłem udać się do szkoły Liceum, takiego dla średnio utalentowanych, bo nie umiałem grać na flecie, czy porządnie kopnąć piłki.
Bardzo często się biłem się z tymi którzy mnie zaczepiali, "Słowo" i ja się wkurzałem i biłem. Dlatego trafiłem tutaj, gdzie mam zamiar wszystko nadrobić, i się trochę pouczyć.
Po tym administrator, czyta i ocenia po czym pisze:

Zostałeś przyjęty do klasy a!
Atrybuty:
-Siła: 7+
-Wytrzymałość: 5+
-Zręczność: 3+
-Kondycja: 6+
-Inteligencja: 7+

Pkt. Życia: 70%

To można wpisać sobie w profilu i podpisie. więcej informacji w temacie "Profil: